Rođeno 30 beba u Srpskoj

13.12.2022. 13:48
1
IZVOR: srna.rs

U porodilištima u Republici Srpskoj u posljednja 24 časa rođeno je 30 beba - 19 djevojčica i 11 dječaka.

Najviše beba rođeno je u Banjaluci - 12, u Zvorniku i Doboju po četiri, u Istočnom Sarajevu, Bijeljini, Gradišci i Foči po dvije, a u Prijedoru i Nevesinju po jedna beba, rečeno je Srni u porodilištima u ovim lokalnim zajednicama.

U banjalučkom porodilištu rođeno je devet djevojčica i tri dječaka, u Doboju tri dječaka i jedna djevojčica, u Zvorniku po dvije djevojčice i dva dječaka, u Istočnom Sarajevu dvije djevojčice, u Bijeljini po jedan dječak i djevojčica, u Foči po jedna djevojčica i dječak, a u Gradišci dvije djevojčice.

U Prijedoru je rođena jedna djevojčica, a u Nevesinju jedan dječak.

U Trebinju nije bilo poroda.

Komentari 1
  • Generic placeholder image
    Brat 13.12.2022. 10:27
    Bravoo..

    Realistican video o Srbima i desavanjima na Balkanu:
    https://www.youtube.com/watch?v=ij1cOUTBtJM
Povezane vijesti
Jasenovac - ogledalo života i smrti (VIDEO) Jasenovac - ogledalo života i smrti (VIDEO)
Dan žalosti u Srpskoj u znak sjećanja na žrtve Jasenovca i Donje Gradine Dan žalosti u Srpskoj u znak sjećanja na žrtve Jasenovca i Donje Gradine
Srpska bogatija za 18 beba Srpska bogatija za 18 beba
Najčitanije
  • Preminula Jovana Marić, istaknuti muzički pedagog i dirigent
    13h 56m
    0
  • Javna diskusija o vakcinaciji djece 25. aprila u Kulturnom centru Istočno Novo Sarajevo
    6h 6m
    0
  • Sjajan uspeh Milice Ruduljić u Banjaluci
    8h 49m
    2
  • Danas Pobusani ponedjeljak
    13h 41m
    0
  • "Pomoz Bog" — više od pozdrava
    3h 7m
    1