Romanija uzela bod u Ugljeviku

06.08.2022. 20:12
0
IZVOR: sportdc.net

Rudar iz Ugljevika i Romanija podijelili su po bod na današnjoj utakmici 1. kola drugoligaškog "Istoka" u Ugljeviku.

Rudar je dva puta vodio, ali Paljani se nisu dali i na krjau uspjevaju doći do boda, prvog u novoj sezoni i odmah na gostovanju.

Domaći u 22. minuti stižu do vdostva pogotkom Igora Jelića. Pred sami odlazak na odmor Bogdan Simanić otvara sezonu pogotku i na poluvrijeme se ide pri rezultatu 1:1.

U 59. minutu Rudar opet vodi, sada je strijelac Slaviša Todorović, ali sedam minuta kasnije iskusni Đorđe Jovanović pogađa mrežu Miloša Đokića za konačnih 2:2.

Rudar - Romanija 2:2 (1:1)