Sa treninzima počela prva generacija košarkašica Slavije

02.11.2021. 10:46
0
IZVOR: sportdc.net

Košarkaški klub Slavija počeo je sa upisom djevojčica u školu košarke.

Nije Slavija ranije imala ženski kolektiv, ali u klubu su procijenili da je došlo vrijeme i za pokretanje ženskog tima, te da postoji baza djevojčica koje bi željele da treniraju i igraju košarku.

Slika

Prva generacija Slavijinih košarkašica je već počela sa treninzima pod vodstvom nekadašnje reprezentativke Bosne i Hercegovine, Bosiljke Curović. Sigurno da će ona imati šta da prenese djevojčima koje bi mogle da krenu njenim stopama.Ukoliko i vi želite da trenirate u Slaviji, više informacije možete dobiti na broju telefona upisanom na plakatu.

Komentari 0
Povezane vijesti
Najveće interesovanje budućih srednjoškolaca Sarajevsko-romanijske regije za medicinu, ekonomiju Najveće interesovanje budućih srednjoškolaca Sarajevsko-romanijske regije za medicinu, ekono...
Počeo upis u srednje škole u Srpskoj Počeo upis u srednje škole u Srpskoj
„Partizan“ u polufinalu ABA lige „Partizan“ u polufinalu ABA lige
Najčitanije
  • Stijaković: Tog dana ustaše su zaklale 22 člana moje najbliže porodice
    20h 27m
    0
  • „Kasperijada“ sutra u Palama
    6h 18m
    0
  • Dušan Purić, zaboravljeni heroj sa Mačkovog kamena
    23h 30m
    0
  • Večeras "Konferencija beba" u Istočnoj Ilidži
    8h 1m
    0
  • Danas promocija diplomiranih inženjera i mastera elektrotehnike
    9h 15m
    0