Sa tržišta povučeni "Pepkovi" pečati

04.12.2024. 18:12
0
IZVOR: srna.rs

Sa tržišta BiH povučeni su dječiji pečati "Art i kraft" poljske kompanije "Pepko" jer sadrže veće količine ftalata od dopuštene i potrošačima se preporučuje da ovaj proizvod vrate u najbližu "Pepkovu" prodavnicu.

Riječ je o proizvodu PLU 607141 "Art i kraft" 26 komada pečata, serija 202403, objavila je Agencija za nadzor nad tržištem BiH.

Uvoznik je preduzeo dobrovoljne mjere povlačenja proizvoda s tržišta, povrata od potrošača i obavještavanja.

- Trošak kupovine proizvoda biće vraćen. Račun nije potreban. Proizvode je u prodavnice moguće vratiti do 14. februara - navode iz Agencije.

Komentari 0
Povezane vijesti
Sa tržišta BiH povučeno šest modela svjetlosnih lanaca Sa tržišta BiH povučeno šest modela svjetlosnih lanaca
Povučen svjetlosni lanac zbog opasnosti od požara Povučen svjetlosni lanac zbog opasnosti od požara
Žele bombone porijeklom iz Japana posebno rizične za malu djecu Žele bombone porijeklom iz Japana posebno rizične za malu djecu
Najčitanije
  • Sjećanje na zločin u Pivi: U jednom danu ubijeno 520 Srba
    8h 43m
    6
  • „Beerka“ ponovo stiže: od 12. do 14. juna u Istočnom Sarajevu
    6h 3m
    0
  • Sjećanje na poginule saborce Drugog pješadijskog bataljona
    23h 3m
    0
  • Sutra Gastro-turistička manifestacija "Jagnjijada" na Vučijoj Luci
    7h 26m
    0
  • Željko Pržulj - Sa dva svjedoka
    6h 0m
    0