Sarajlije već znaju ko će ih zabavljati u najluđoj noći

21.09.2019. 11:09
0
IZVOR: klix.ba

Željko Joksimović biće glavna zvijezda i zabavljaće Sarajlije i sve goste za Novu godinu u Sarajevu.

Joksimović se već intenzivno priprema za nastup u Sarajevu, gdje će trebati opravdati povjerenje i očekivanja nakon spektakularnih javnih dočeka u Sarajevu prethodnih godina

Prije Željka, prethodne tri godine na centralnoj bini na Trgu BiH i ispred Vječne vatre u Sarajevu pjevala su druga velika imena muzičke scene, poput Zdravka Čolića i Dine Merlina.

Pjevao je Joksimović i ranije u Sarajevu, a čak dva puta imao je koncerte na stadionu Koševo. Jedan je od najpopularnijih pop pjevača u regiji. Ovu informaciju objavio je danas i srpski Telegraf.

Poznato je da Joksimović pored pop muzike sjajno izvodi i sevdalinke, pa je novogodišnji provod u Sarajevu definitivno zagarantovan.

Komentari 0
Povezane vijesti
Sarajevu: Napadnut maloljetnik u tramvaju Sarajevu: Napadnut maloljetnik u tramvaju
Sarajevski Srbi decenijama sahranjivani na mjestu gdje su danas zajedničke institucije Sarajevski Srbi decenijama sahranjivani na mjestu gdje su danas zajedničke institucije
Svetosavske litije u Sarajevu (FOTO) Svetosavske litije u Sarajevu (FOTO)
Najčitanije
  • Sjećanje na stravične zločine mudžahedina nad devetogodišnjom Mirjanom
    18h 10m
    12
  • Zavještajno pismo i Anatema Svetog Vasilija Ostroškog iz 1665/66. godine
    8h 5m
    0
  • Katić: Nastavljamo snažan investicioni ciklus u naselju Čiča
    16h 26m
    2
  • Noćni uspon na Trebević (FOTO)
    18h 41m
    0
  • Branko Blanuša izabran za predsjednika SDS-a
    13h 30m
    6