Šarović: SDS će sa BORS-om usaglasiti stavove o inicijativi

25.07.2020. 17:14
1
IZVOR: Katera

Predsjednik SDS-a Mirko Šarović rekao je da će ova stranka usaglasiti stavove sa Boračkom organizacijom Republike Srpske /BORS/ o inicijativi o naknadama poslnicima prvog saziva Narodne skupštine.

Šarović je pojasnio da je kroz današnje konsultacije sa BORS-om konstatovano da inicijativa o naknadama, prije svega poslanicima prvog saziva Narodne skupštine, koju su nedavno potpisale parlamentarne stranke nije usaglašena sa BORS-om kako je to prezentovano na sastanku sa političkim partijama, saopšteno je iz SDS-a.

- Zbog toga ćemo sa Boračkom organizacijom RS na sastanku, u ponedjeljak 27. jula, usaglasiti zajedničke stavove, uključujući podršku Srpske demokratske stranke zaključcima BORS-a koji se odnose na poboljšanje materijalnog statusa demobilisanih boraca, ratnih vojnih invalida i porodica poginulih boraca – naglasio je Mirko Šarović, predsjednik Srpske demokratske stranke.

Komentari 1
  • Generic placeholder image
    Kojekude 25.07.2020. 18:44
    Ne zna se šta je jadnije. Il' što ste to pokušali il' što se sad vadite. Ko biva niste znali. Jadni vi. Neko VAS prevario.
Povezane vijesti
Milovan Gagić na čelu BORS-a Milovan Gagić na čelu BORS-a
Prednost solarnim elektranama za vlastitu potrošnju u odnosu na komercijalne Prednost solarnim elektranama za vlastitu potrošnju u odnosu na komercijalne
BORS: Obavještenje o mogućnosti uplate staža za demobilisane borce BORS: Obavještenje o mogućnosti uplate staža za demobilisane borce
Najčitanije
  • Teatar u sarajevskih Srba
    8h 1m
    38
  • Još jedna osoba osumnjičena za pokušaj ubistva u Istočnom Novom Sarajevu
    7h 29m
    1
  • Marko Dobrojević, veliki srpski dobrotvor: Dobar čovjek na dobrom glasu
    3h 54m
    2
  • Godišnjica NATO agresije: Bacili 1.026 bombi na Srpsku
    5h 8m
    5
  • Pop’s sutra otvara svoj 10. restoran u East Sarajevo City Parku
    12h 17m