Šešlija: Na liječenju 10 pozitivnih na virus korona

25.09.2020. 15:56
0
IZVOR: SRNA

U Bolnici "Srbija" u Istočnom Sarajevu trenutno se nalaze 10 pacijenta pozitivnih na virus korona, od kojih nijedan nije priključen na respirator, rekao je direktor ove zdravstvene ustanove Nebojša Šešlija.

On je istakao da pacijenti imaju lakšu i srednje tešku zdravstvenu sliku, te da je posljednjih dana povoljnija situacija u kovid odjeljenju.

Šešlija je naveo da bolnica raspolaže dovoljnom količinom lijekova i zaštitne opreme za zbrinjavanje i liječenje hospitalizovanih pacijenata.

Komentari 0
Povezane vijesti
Uspješno urađena video-asistirana resekcija pluća u Bolnici "Srbija" Uspješno urađena video-asistirana resekcija pluća u Bolnici "Srbija"
Akcija dobrovoljnog davanja krvi sutra u Istočnom Sarajevu Akcija dobrovoljnog davanja krvi sutra u Istočnom Sarajevu
U Bolnici „Srbija“ po prvi put urađena laparoskopska histerektomija U Bolnici „Srbija“ po prvi put urađena laparoskopska histerektomija
Najčitanije
  • Željko Pržulj – "AD kapi"
    5h 41m
    9
  • Peta Betovenova na kalašnjikovu za doček 1996. godine u Srpskom Sarajevu
    13h 44m
    0
  • Prije 30 godina posmrtni ostaci ubijenih Jabučana našli vječni spokoj na groblju u Foči
    13h 50m
    11
  • Od sljedeće godine ni na krmokolj bez doprinosa
    14h 55m
    3
  • Obavještenje o neradnim danima za vrijeme predstojećih praznika u Istočnom Novom Sarajevu
    9h 56m
    0