Шешлија: На лијечењу 10 позитивних на вирус корона

25.09.2020. 15:56
0
ИЗВОР: СРНА

У Болници "Србија" у Источном Сарајеву тренутно се налазе 10 пацијента позитивних на вирус корона, од којих ниједан није прикључен на респиратор, рекао је директор ове здравствене установе Небојша Шешлија.

Он је истакао да пацијенти имају лакшу и средње тешку здравствену слику, те да је посљедњих дана повољнија ситуација у ковид одјељењу.

Шешлија је навео да болница располаже довољном количином лијекова и заштитне опреме за збрињавање и лијечење хоспитализованих пацијената.

Коментари 0
Повезане вијести
Сутра се отвара парк посвећен онима који су спасавали животе Сутра се отвара парк посвећен онима који су спасавали животе
Др Анђела Ристовић нови специјалиста офталмологије Болнице „Србија“ Др Анђела Ристовић нови специјалиста офталмологије Болнице „Србија“
У четвртак отварање Парка великана српског здравства у Источном Сарајеву У четвртак отварање Парка великана српског здравства у Источном Сарајеву
Најчитаније
  • Догодине у Призрену
    5h 54m
    12
  • Прича о псима који су положили живот на Кошарама (ФОТО)
    3h 4m
    0
  • Свети Варнава Исповједник – свјетлост и утјеха сарајевским Србима још од Другог свјетског рата
    2h 58m
    3
  • Ускоро почетак рада погона за прераду кромпира у Рогатици
    20h 9m
    0
  • Распоред богослужења за васкршње празнике у храмовима у Источном Сарајеву и Сарајеву
    15m
    0