SIPA uhapsila dva lica u Palama

02.09.2021. 14:47
0
IZVOR: SRNA

Pripadnici Agencije za istrage i zaštitu /SIPA/ izvršili su pretrese na tri lokacije na području opštine Pale, te lišili slobode dva lica zbog postojanja osnova sumnje da su počinila krivično djelo nedozvoljena proizvodnja i promet oružja ili eksplozivnih materija.

Pretresi su izvršeni juče prema naredbama Okružnog javnog tužilaštva u Istočnom Sarajevu i Osnovnog suda na Sokocu, objavljeno je na zvaničnoj stranici SIPE.

Po okončanju navedenih službenih radnji i sprovedene kriminalističke obrade, uhapšena lica biće predata na dalje postupanje Okružnom javnom tužilaštvu u Istočnom Sarajevu, a prikupljeni dokazi predati Osnovnom sudu na Sokocu radi daljeg korištenja u krivičnom postupku.

Komentari 0
Povezane vijesti
Dobija li SIPA zamjenika direktora? Dobija li SIPA zamjenika direktora?
Ćulum: Direktor sam SIPA, ali ne mogu me natjerati da se vratim Ćulum: Direktor sam SIPA, ali ne mogu me natjerati da se vratim
Sipa provodi akciju "Soda", hapšenje zbog pranja novca u BiH Sipa provodi akciju "Soda", hapšenje zbog pranja novca u BiH
Najčitanije
  • Eksplozija oštetila lokal, dva auta i butik
    21h 52m
    0
  • ViK Istočno Sarajevo: Apel za potrošače
    3h 49m
    1
  • Milena Joković svjedočila o mučenju i ubistvu supruga Gojka Jokovića
    21h 21m
    0
  • Paljani pobjednici FIBA turnira u uličnom basketu u Trnovu
    22h 51m
    0
  • Rogatičanin Nebojša Erić od drveta stvara što očima vidi
    2h 31m
    0