Sjećanje na Milana Mikana Kneževića

21.09.2025. 11:50
0
IZVOR: katera.news

Mladi fudbaler "Famosa" iz Istočne Ilidže, dvadesettrogodišnji Milan Knežević preminuo je na današnji dan 2017. godine  od posljedica teških tjelesnih povreda zadobijenih u saobraćajnoj nesreći koju je doživio u rodnom gradu.

Knežević je četiri večeri ranije doživio saobraćajnu nesreću na području naselja Mladice. Zbog stepena zadobijenih povreda transportovan je u UKC na Koševo, gdje je i preminuo.

Nastupao je za omladinske kategorije FK "Famos" prije nego što je prešao u prvi tim. Jedno vrijeme se povukao iz fudbala zbog privatnih obaveza, ali se pred početak 2017/18. sezone vratio u tim "motorista", i predstavljao im značajno pojačanje.

Mikan, kako ga je porodica i prijatelji zvali, bio je uvijek nasmijan i pozitivan, na terenu veliki borac, za kojeg nije bilo izgubljene lopte.

Iza njega su ostali supruga Jelena, devetomjesečni sin Aleksa, roditelji, brat i sestra.

Komentari 0
Povezane vijesti
Istočna Ilidža: Javni poziv za statiranje u filmu „Linija“ Istočna Ilidža: Javni poziv za statiranje u filmu „Linija“
"Linija" nije ratna drama, već dubok prikaz humanosti i samožrtvovanja doktora Lazića "Linija" nije ratna drama, već dubok prikaz humanosti i samožrtvovanja doktora Lazića
Sutra obustava saobraćaja u Krupačkim stijenama Sutra obustava saobraćaja u Krupačkim stijenama
Najčitanije
  • Preminula Ljiljana Zelen Karadžić
    8h 5m
    1
  • Godišnjica ubistva porodice Olujić
    14h 22m
    1
  • Na današnji dan rođen serdar Janko Vukotić
    14h 30m
    4
  • Ajdin Pašović, prvi Paljanin na ZOI, u posjeti opštinskoj upravi (FOTO)
    10h 12m
    0
  • U petak sahrana Ljiljane Zelen Karadžić
    1h 40m
    0