Сјећање на Милана Микана Кнежевића

21.09.2025. 11:50
0
ИЗВОР: katera.news

Млади фудбалер "Фамоса" из Источне Илиџе, двадесеттрогодишњи Милан Кнежевић преминуо је на данашњи дан 2017. године  од посљедица тешких тјелесних повреда задобијених у саобраћајној несрећи коју је доживио у родном граду.

Кнежевић је четири вечери раније доживио саобраћајну несрећу на подручју насеља Младице. Због степена задобијених повреда транспортован је у УКЦ на Кошево, гдје је и преминуо.

Наступао је за омладинске категорије ФК "Фамос" прије него што је прешао у први тим. Једно вријеме се повукао из фудбала због приватних обавеза, али се пред почетак 2017/18. сезоне вратио у тим "моториста", и представљао им значајно појачање.

Микан, како га је породица и пријатељи звали, био је увијек насмијан и позитиван, на терену велики борац, за којег није било изгубљене лопте.

Иза њега су остали супруга Јелена, деветомјесечни син Алекса, родитељи, брат и сестра.

Коментари 0
Повезане вијести
Општина Источна Илиџа додијелила 62 студентске стипендије (ФОТО) Општина Источна Илиџа додијелила 62 студентске стипендије (ФОТО)
Јако невријеме погодило општине Источно Ново Сарајево и Источна Илиџа Јако невријеме погодило општине Источно Ново Сарајево и Источна Илиџа
"Конференција беба", најљепши и највеселији догађај у Источној Илиџи, 26. јуна "Конференција беба", најљепши и највеселији догађај у Источној Илиџи, 26. јуна
Најчитаније
  • Теа Дивчић представља Источно Сарајево на избору за Мис БиХ
    23h 27m
    4
  • Још седам дана активан број 1435 за лијечење Милке Илишковић
    21h 33m
    3
  • Анастасија Стевић представља Источно Сарајево на избору за Мис БиХ
    23h 14m
    0
  • Позовимо 1416 за нашег суграђанина Драгана Мацана
    19h 5m
    0
  • Јако невријеме погодило општине Источно Ново Сарајево и Источна Илиџа
    2h 26m
    0