Skokovi sa Starog mosta u Mostaru sa 300 gledalaca

20.07.2020. 12:33
0
IZVOR: Tanjug

U Mostaru će u nedjelju biti održani 454. po redu Skokovi sa Starog mosta, koje će zbog epidemiološke situacije moći da prati samo 300 osoba.

Očekuje se da će ova tradicionalna manifestacija okupiti 40 skakača iz regiona, a posmatrači će morati da se pridržavaju eidemioloških mjera - nosiće zaštitne maske i držati distancu.

To je za sarajevski portal Kliks rekao član Organizacionog odbora ovogodišnje manifestacije Lorens Listo, koji se oprostio od takmičenja nakon osvojenog rekorda u pobjedama prošle godine, kada je izborio 13. šampionsku titulu.

- Ja sam se oprostio od takmičenja, ali od skokova se nikada neću oprostiti i uvijek ću učestvovati u organizaciji i promociji naše tradicije koliko to budem mogao - rekao je Listo.

Ovogodišnje takmičenje u Mostaru će bez sumnje biti veoma zanimljivo i neizvijesno do samog kraja, posebno u kategoriji skokova na glavu "Mostarske laste" jer prvo mjesto je "slobodno" i svi će se potruditi da osvoje šampionsku titulu.

Komentari 0
Povezane vijesti
Ustaški simboli i poruke na spomeniku u srpskom povratničkom selu Baćevići Ustaški simboli i poruke na spomeniku u srpskom povratničkom selu Baćevići
Pogledajte gdje je u BiH danas izmjereno paklenih 52 stepena Pogledajte gdje je u BiH danas izmjereno paklenih 52 stepena
Ugašeni svi požari na području Mostara Ugašeni svi požari na području Mostara
Najčitanije
  • Ratna staza Zekovića s Romanije
    20h 17m
    3
  • Teška saobraćajna nesreća na Vracima, poginula djevojka
    20h 31m
    0
  • PU Istočno Sarajevo: Završen uviđaj saobraćajne nesreće na Vracima
    19h 36m
    1
  • Opljačkana benzinska pumpa u Istočnoj Ilidži
    18h 8m
    0
  • Sveti Petar Dabrobosanski – zaštitnik grada Istočno Sarajevo
    18h 52m
    1