"Slavija" dočekuje "Željezničar" na pomoćnom terenu

08.11.2021. 19:29
0
IZVOR: sportdc.net

Fudbaleri "Slavije" i "Željezničar Sport Tima" sutra će igrati svoju zaostalu utakmicu 13. kola Prve lige Republike Srpske u fudbalu.

Ova utakmica trebala se igrati u subotu, međutim kiša je potopila teren u Istočnom Sarajevu, a onda i ušla u klupske prostorije. Savez je odložio utakmicu, a ona je zakazana za sutra u 13.30.

Ipak, utakmica se neće igrati na glavnom stadionu "Slavije", već je FSRS zbog vanrednih okolnosti dozvolio odigravanje na pomoćnom terenu "Slavije" sa vještačkom podlogom.

Želja rukovodstva "Slavije" je da zbog novonastale situacije dobije dozvolu od FSRS da i zaostalu utakmicu protiv "Zvijezde 09" igra na istom terenu, a da u 15. kolu dočeka "Alfa Modriču" na svom stadionu, jer "Sokolovi" tada slave 20 gostina postojanja svoje navijačke grupe.

Komentari 0
Povezane vijesti
BiH se plasirala na Svjetsko prvenstvo BiH se plasirala na Svjetsko prvenstvo
Kadeti Srbije izborili plasman na Svjetsko prvenstvo Kadeti Srbije izborili plasman na Svjetsko prvenstvo
"Sokolovi" visoko lete u prvenstvu Srpske "Sokolovi" visoko lete u prvenstvu Srpske
Najčitanije
  • Borbe u Podrinju - Višegrad, Foča 1992.
    19h 2m
    0
  • Posne lazanje
    6h 57m
    0
  • Oko 130 učesnika na desetom pohodu na Romaniju
    13h 32m
    0
  • Sahranjeni sveštenik Nenad i popadija Nedeljka Mitrić
    8h 48m
    0
  • Obilježene 32 godine od pogibije Nedeljka Lizdeka i Sretena Kneževića
    14h 55m
    0