Snežan Obradović stigao na Ostrog, u Nikšiću nosi barjak povodom Dana grada

12.05.2025. 11:15
2
IZVOR: katera.news

Snežan Obradović sinoć je stigao do Manastira Ostrog.

Ovaj tridesetsedmogodišnjak je iz Rogatice krenuo u petak ujutru i za dva dana prešao je 210 kilometara.

Drugu etapu od manastira Piva do Ostroga je prešao bez većih poteškoća, a jedini problem mu je, kako navodi za portal „Katera“ pravio veliki pljusak posljednjih 10 kilometara hodočašća.

- I pored velikog napora osjećam se izuzetno dobro i uzvišeno. Zahvaljujem se svim ljudima koji su podržali moj podvig – poručio je za naš portal.

  • Slika
  • Slika
  • Slika
  • Slika

Foto: Ustupljene fotografije

Nakon hodočašća, Snežan je pozvan da na današnjoj liniji povodom Dana grada Nikšića nosi barjak.

Na poziv gradonačelnika Nikšića Marka Kovačevića, Snežan je danas prisustvovao svečanom prijemu na kojem mu je Kovačević uručio barjak.

 

Komentari 2
  • Generic placeholder image
    Kosta 12.05.2025. 12:33
    Svaka čast ljudino.
    Sve čestitke!
  • Generic placeholder image
    Igor 12.05.2025. 12:13
    Bravo, majstore!
Povezane vijesti
Snežan Obradović iz Rogatice drugu godinu na litiji Svetog Vasilija Ostroškog Snežan Obradović iz Rogatice drugu godinu na litiji Svetog Vasilija Ostroškog
Trojica naših sugrađana uspješno istrčala Ostroški polumaraton Trojica naših sugrađana uspješno istrčala Ostroški polumaraton
Egipćanka Sara se krstila u manastiru Ostrog Egipćanka Sara se krstila u manastiru Ostrog
Najčitanije
  • Licu iz Rogatice skidan novac sa bankovnog računa u iznosu od 1.200 KM
    17h 22m
    0
  • Tea Divčić predstavlja Istočno Sarajevo na izboru za Mis BiH
    11h 21m
    4
  • Još sedam dana aktivan broj 1435 za liječenje Milke Ilišković
    9h 27m
    3
  • Čuvajmo sjećanje na nevino stradale Srbe u srednjem Podrinju i Birču
    18h 18m
    2
  • Pozovimo 1416 za našeg sugrađanina Dragana Macana
    6h 59m
    0