SNSD-ova poruka Stanivukoviću: Ti si izborni gubitnik

04.11.2022. 20:08
6
IZVOR: srna.rs

Iz Gradskog odbora SNSD-a Banjaluka danas je saopšteno da su opozicione partije, a i gradonačelnik Banjaluke Draško Stanivuković, prema volji građana, ubjedljivi gubitnici proteklih izbora i da je vrijeme da to prihvate.

U saopštenju je istaknuto da je partija iz koje dolazi gradonačelnik Banjaluke ubjedljivo izgubila na proteklim izborima na nivou Republike Srpske, kao i u Banjaluci.

- Građani su dali duplo više glasova listi SNSD-a od liste PDP-a za Parlamentarnu skupštinu u Izbornoj jedinici jedan i značajan broj glasova više listi za Narodnu skupštinu. Predsjednik Republike Srpske i srpski član Predsjedništva BiH takođe dolaze iz SNSD-a, i to s nedostižnim razlikama u broju glasova - navedeno je u saopštenju.

U saopštenju je istaknuto da je SNSD-ova lista za Narodnu skupštinu Republike Srpske i Parlamentarnu skupštinu BiH osvojila više nego SDS, PDP i lista Nebojše Vukanovića zajedno i da bi bilo lijepo da ove podatke neko predoči Stanivukoviću.

- Stanivuković lično je dupli gubitnik. Izgubio je i u Banjaluci uništivši grad koji bi trebalo da vodi - istaknuto je u saopštenju.

Iz Gradskog odbora SNSD-a podsjećaju da je Stanivuković danas, na opšte čuđenje javnosti, sebe proglasio pobjednikom proteklih izbora.

- Znamo da vječitom studentu Ekonomskog fakulteta brojevi nisu jača strana, ali postavlja se pitanje da li od prekomjernog broja zaposlenih savjetnika gradonačelnika Banjaluke niko nije umio ili smio da prvog čovjeka grada uputi u brojke na proteklim izborima - navedeno je u saopštenju.

Komentari 6
  • Generic placeholder image
    Mladen 05.11.2022. 13:38
    Uuuu, al ga doca napusi posteno.
    A i treba onog cverglana malog-perjanica pdp sa njihovom Jelenom.
    Ijuuu naoopako.
  • Generic placeholder image
    Www 05.11.2022. 11:28
    Psi laju,karavani prolaze!!!
  • Generic placeholder image
    Skijaš 05.11.2022. 10:14
    Jedini istinski gubitnik je narod Republike Srpske kad nas vode ovakvi ološi.
  • Generic placeholder image
    Srecko 05.11.2022. 09:40
    Stoka korumpirana, lopovska. Od njih su gori samo oni koji ih podrzavaju.
  • Generic placeholder image
    Ljubo 04.11.2022. 21:19
    Lopov do lopova!
  • Generic placeholder image
    Borac 04.11.2022. 21:06
    Ku.ac ste osvojili, stoko glupa i nezajažljiva! Samo svoje podrepne i podguzne muve možete u to uveriti. Pokrali ste, kao i uvek! L O P O V I
Povezane vijesti
Sud BiH odbio žalbe SNSD-a i SDS-a Sud BiH odbio žalbe SNSD-a i SDS-a
Dodik ostaje predsjednik SNSD-a Dodik ostaje predsjednik SNSD-a
Dodik i Stanivuković saglasni: Zabraniti djeci korištenje društvenih mreža Dodik i Stanivuković saglasni: Zabraniti djeci korištenje društvenih mreža
Najčitanije
  • Jakna od antilopine kože
    2h 24m
    11
  • Godišnjica pogibije tinejdžerke heroja Lepe Radić
    3h 4m
    16
  • Desanka Maksimović: Književna vila, pjesnikinja duše
    2h 26m
    34
  • Žena iz pjesme Bijelog dugmeta zaista je postojala, bila je divna baka tužne starosti
    2h 21m
    26
  • Sjećanje na veliku srpsku pjesnikinju - Desanku Maksimović
    2h 53m
    26