Sojki Jagodić iz Istočnog Sarajeva potrebna naša pomoć

07.09.2021. 14:18
0
IZVOR: Katera

Korisnica projekta za obrok u Udruženju "Oplemeni srce" iz Istočnog Sarajeva Sojka Jagodić obratila se ovom udruženju sa molbom da joj pomognu u prikupljanju novčanih sredstava za operaciju i liječenje, koje joj ne neophodno zbog trenutnih zdravstvenih tegoba.

Iz Udruženja "Oplemeni srce" kažu da Sojka Jagodić trenutno ima konstantne, jake i vrlo iscrpljujuće bolove u predjelu lijeve strane lica, koji su uzrokovani neuralgijom trigeminalnog nerva.

S obzirom da su sve druge metode liječenja nisu dale efekta, iz Udruženja kažu da je jedino jo preostala hirurška terapija, za koju je neophodno obezbijediti 2.800 KM.

- Ovom prilikom pozivamo sve ljude dobre volje, a naročito naše sugrađane, da se odazovu ovom apelu i pomognu Sojki Jagodić u skladu sa svojim mogućnostima - navodi se u saopštenju Udruženja "Oplemeni srce".

Broj žiro računa za pomoć porodicama je 555 70000 523 30392 sa naznakom za pomoć Sojki Jagodić.

  • Slika
  • Slika

 

Komentari 0
Povezane vijesti
U UKC-u Republike Srpske izvedena laparoskopska operacija karcinoma rektuma U UKC-u Republike Srpske izvedena laparoskopska operacija karcinoma rektuma
Na Institutu "Dedinje" izvedena prva robotski asistirana operacija na srcu Na Institutu "Dedinje" izvedena prva robotski asistirana operacija na srcu
UKC Srpske: Izvedena komplikovana transplantacija prsta stopala na šaku UKC Srpske: Izvedena komplikovana transplantacija prsta stopala na šaku
Najčitanije
  • Nikad mi se više, brate, kola nećeš naigrati
    17h 53m
    1
  • U Istočnoj Ilidži opljačkana sportska kladionica
    15h 29m
    2
  • Aktivan humanitarni broj 1416 za našeg sugrađanina Dragana Macana
    13h 22m
    0
  • Žepa – bolna, nezacijeljena rana
    17h 39m
    0
  • Dr Nemanja Škipina novi specijalista urologije u Bolnici "Srbija"
    13h 31m
    0