Sokolac: Bokseri "Glasinca" sutra u Bijeljini

16.04.2021. 11:01
0
IZVOR: SRNA

Sokolački Bokserski klub "Glasinac" sutra će u Bijeljini, u okviru drugog kola Lige Republike Srpske, nastupiti sa četiri takmičara od kojih očekuje dobre rezultate, rečeno je u ovom klubu.

Sokočanka Marija Amović odmjeriće snagu sa Draganom Jovanović iz Bokserskog kluba /BK/ "Obilić" iz Zvornika, njen klupski kolega Rajko Tomović sa Lukom Perićem iz BK "Kum" iz Bratunca, Kristijan Jovović sa Nemanjom Cvišićem iz KBK "Sveti Georgije" iz Banjaluke i Luka Veljović iz "Glasinca" sa Nikolom Ivkovićem iz BK "Pobjednik" Prijedor.

Bokserski klub Glasinac je poslije prvog kola na 2. mjestu na tabeli Lige Republike Srpske.

U drugom kolu Lige Republike Srpske nastupaju bokseri iz 12 bokserskih klubova.

Komentari 0
Povezane vijesti
Premijera filma „Children in Gehenna“ 30. juna u Sokocu Premijera filma „Children in Gehenna“ 30. juna u Sokocu
Počelo obilježavanje Dana odbrane Sarajevsko-romanijske regije Počelo obilježavanje Dana odbrane Sarajevsko-romanijske regije
Obilježavanje Dana odbrane Srba u Sarajevsko-romanijskoj regiji Obilježavanje Dana odbrane Srba u Sarajevsko-romanijskoj regiji
Najčitanije
  • Aktivan broj 1435 za liječenje Milke Ilišković iz Istočnog Sarajeva
    17h 16m
    3
  • Istočna Ilidža: Usvojena inicijativa da se ljekarima sufinansiraju troškovi smještaja
    17h 2m
    0
  • Usvojen Pravilnik o povratu PDV-a na prvu nekretninu
    18h 23m
    0
  • Akcija prikupljanja sredstava za tron ikone Bogorodice Mlekopitateljnice na Palama
    15h 39m
    1
  • Odličan nastup Džudo kluba „Randori“ na Prvenstvu BiH u Sarajevu
    13h 31m
    0