Sokolačkim džudistima 11 medalja

31.05.2022. 09:41
0
IZVOR: katera.news

Proteklog vikenda održan je Međunarodni džudo turnir ,,Berkovići 2022“ koji je okupio oko 400 takmičara iz BiH i Crne Gore.

Džudo klub „Olimpik“ Sokolac kući se vratio bogatiji za tri zlatne medalje i po četiri srebrne i bronzane medalje.

Zlatom su se okitili Nađa Kojić, Jana Bašević i Lazar Vojinović.

Dobitnici srebrne medalje su Mihajlo Marjanović, David Lizdek, Pavle Bašević i Đorđe Muharemović.

Bronzanu medalju osvojili su Sergej Đorda, Nikola Simić, Bane Vojinović i Vasilije Marjanović.

- Jedan od najboljih rezultata našeg kluba u ovoj godini. Nastavljamo polako, ali sigurno do većih pobjeda – saopštili su iz ovog kluba.

 

Slika

 

Komentari 0
Povezane vijesti
Takmičari Džudo kluba „Olimpik“ briljirali na prestižnom „Borsa open“ turniru Takmičari Džudo kluba „Olimpik“ briljirali na prestižnom „Borsa open“ turniru
Džudo klub „Olimpik“ drugi na turniru „Rajko Kušić Kuša“ Džudo klub „Olimpik“ drugi na turniru „Rajko Kušić Kuša“
Bronza za Lazara Vojinovića na Balkanskom prvenstvu u džudou Bronza za Lazara Vojinovića na Balkanskom prvenstvu u džudou
Najčitanije
  • Gavrilo Princip – Pucanj za slobodu
    5h 10m
    35
  • „Kasperijada“ danas u Palama
    3h 50m
    0
  • Trudnice tužbama zasule Fond zdravstvenog osiguranja
    20h 7m
    0
  • Generacija iz Ilijaša proslavila maturu koju nikada nije imala
    4h 50m
    0
  • Izabrano tročlano predsjedništvo beba u Istočnoj Ilidži, najmlađa beba Tadej Simić
    20h 32m
    0