Sportisti Istočnog Sarajeva trče za Divca

20.04.2022. 11:54
0
IZVOR: sportdc.net

Karate klub "Igman" iz Istočnog Sarajeva pokrenuo je inicijativu da se u Istočnom Sarajevu organizuje humanitarna trka pod nazivom "Sportisti za Divca".

Nebojša Mičić - Divac mnogo puta je trčao humanitarne trke, prodavao kilometre kako za pomoć onima kojima je potrebna za liječenje, tako i za pomoć sportskim klubovima sa prostora Istočnog Sarajeva.

Divca je nedavno zadesila porodična tragedija, a sada je vrijeme da se, u ovim teškim trenucima, jednom humanitarnom trkom klubovi "revanširaju" njemu i istrče za njega.

Veliki broj sportskih klubova je potvrdio svoj dolazak, a iz "Igmana" pozivaju i sve ostale sugrađane da dođu u ponedjeljak kod parka "Gavrilo Princip" i učestvuju.

Slika

 

Komentari 0
Povezane vijesti
Trifković: Elektrodistribucija nije farma za podjelu koka nosilja Trifković: Elektrodistribucija nije farma za podjelu koka nosilja
Veče stendap komedije sa Andrijom Dabanovićem 12. avgusta u Istočnom Novom Sarajevu Veče stendap komedije sa Andrijom Dabanovićem 12. avgusta u Istočnom Novom Sarajevu
Završen obrazovni TV serijal "Zvuci tradicije" Završen obrazovni TV serijal "Zvuci tradicije"
Najčitanije
  • Tačno 115 riječi koje su promijenile tok istorije (FOTO)
    3h 36m
    13
  • Na današnji dan se srpska zastava vijorila na Bijeloj kući
    1h 49m
    3
  • Na današnji dan napadom Austrougarske na Srbiju počeo Prvi svjetski rat
    8h 37m
    0
  • Crna Gora: Uvodi se pravo na dva dana plaćenog menstrualnog odsustva mjesečno
    19h 32m
    1
  • Lukavac-93 - Sa gardistima na Igmanu
    8h 42m
    2