Srbin ispisao istoriju Bundeslige

17.02.2024. 21:09
0
IZVOR: glassrpske.com

Srpski napadač Petar Ratkov dao je gol za „Salcburg“ za samo pet sekundi.

U nekoliko treptaja oka dao je gol za vođstvo Austrijanaca na gostovanju „Lincu“. To je najbrži gol u istoriji austrijske Bundeslige.

„Salcburg“ na kraju nije pobijedio jer je meč završen neriješeno 1:1 pa sada imaju samo tri boda više od Šturma koji tek treba da igra svoj meč 19. kola.

Ratkov je još jednom pokazao da i selektor fudbalske reprezentacije Srbije Dragan Stojković Piksi može ozbiljno da računa na njega. Očigledno je da će Piksi imati slatke muke pred Evropsko prvenstvo koje se ove godine igra u Njemačkoj.

Komentari 0
Povezane vijesti
Navijači Dinama uz splitsku „torcidu“ u borbi protiv Srba Navijači Dinama uz splitsku „torcidu“ u borbi protiv Srba
Marija Šekarić iz Pala upornošću do fudbalskog sna Marija Šekarić iz Pala upornošću do fudbalskog sna
Dembele proglašen za fudbalera godine Dembele proglašen za fudbalera godine
Najčitanije
  • Sjećanje na Slavka Jovičića Slavuja
    11h 5m
    15
  • Bačena eksplozivna naprava na kafić "Moka" u Istočnom Novom Sarajevu
    10h 45m
    4
  • Isak pravda fijasko specijalaca u Dubaiju: Nismo smjeli poslati najbolje ljude zbog Dodika
    9h 3m
    9
  • Strahinja Erić 67. u sprintu na Zimskim olimpijskim igrama u Italiji
    8h 55m
    2
  • Lalović: Transport pacijenata otežan, ali bezbjednost nije ugrožena
    2h 24m
    2