Srednjoškolci obradovali mališane na pedijatriji Bolnice "Srbija"

29.12.2021. 19:22
1
IZVOR: Katera

Učenici Srednje škole ,,28. juni" posjetili su danas mališane koji se trenutno nalaze na Odjeljenju za pedijatriju Bolnice "Srbija", Dobra vila, Deda Mraz i profesorica Marija Ikonić podijelili su im paketiće.

Još jedan divan gest srednjoškolaca iz Istočnog Sarajeva.

Komentari 1
  • Generic placeholder image
    Www 29.12.2021. 23:08
    Svaka čast djeco, lijep primjer i starijima, neka se ugledaju na vas mlade
Povezane vijesti
Srednjoškolci iz Krasnodara posjetili Novi Zejtinlik Srednjoškolci iz Krasnodara posjetili Novi Zejtinlik
Rogatica: Srednjoškolci predstavom "Sovija" oduševili publiku Rogatica: Srednjoškolci predstavom "Sovija" oduševili publiku
Stevandić: Naredne godine planirano testiranje srednjoškolaca na narkotike Stevandić: Naredne godine planirano testiranje srednjoškolaca na narkotike
Najčitanije
  • Aktivan broj 1435 za liječenje Milke Ilišković iz Istočnog Sarajeva
    9h 20m
    3
  • Istočna Ilidža: Usvojena inicijativa da se ljekarima sufinansiraju troškovi smještaja
    9h 6m
    0
  • Usvojen Pravilnik o povratu PDV-a na prvu nekretninu
    10h 27m
    0
  • Akcija prikupljanja sredstava za tron ikone Bogorodice Mlekopitateljnice na Palama
    7h 43m
    1
  • Pozovimo 17185 za Aleksandru Ilić
    12h 48m
    0