Средњошколци обрадовали малишане на педијатрији Болнице "Србија"

29.12.2021. 19:22
1
ИЗВОР: Катера

Ученици Средње школе ,,28. јуни" посјетили су данас малишане који се тренутно налазе на Одјељењу за педијатрију Болнице "Србија", Добра вила, Деда Мраз и професорица Марија Иконић подијелили су им пакетиће.

Још један диван гест средњошколаца из Источног Сарајева.

Коментари 1
  • Generic placeholder image
    Www 29.12.2021. 23:08
    Svaka čast djeco, lijep primjer i starijima, neka se ugledaju na vas mlade
Повезане вијести
Средњошколци из Краснодара посјетили Нови Зејтинлик Средњошколци из Краснодара посјетили Нови Зејтинлик
Рогатица: Средњошколци представом "Совија" одушевили публику Рогатица: Средњошколци представом "Совија" одушевили публику
Стевандић: Наредне године планирано тестирање средњошколаца на наркотике Стевандић: Наредне године планирано тестирање средњошколаца на наркотике
Најчитаније
  • Активан број 1435 за лијечење Милке Илишковић из Источног Сарајева
    7h 59m
    3
  • Источна Илиџа: Усвојена иницијатива да се љекарима суфинансирају трошкови смјештаја
    7h 45m
    0
  • Усвојен Правилник о поврату ПДВ-а на прву некретнину
    9h 6m
    0
  • Акција прикупљања средстава за трон иконе Богородице Млекопитатељнице на Палама
    6h 22m
    1
  • Позовимо 17185 за Александру Илић
    11h 27m
    0