Srpska bogatija za 29 beba

18.01.2025. 09:48
0
IZVOR: srna.rs

U Republici Srpskoj u protekla 24 časa rođenO JE 29 beba, 15 djevojčica i 14 dječaka, rečeno je Srni u porodilištima.

Najviše beba, 11, rođeno je u Banjaluci, potom u Prijedoru i Bijeljini po pet, u Doboju tri, u Zvorniku i Gradišci po dvije, te u Trebinju jedna.

U Banjaluci je rođeno pet djevojčica i šest dječaka, u Prijedoru četiri djevojčice i dječak, u Bijeljini tri djevojčice i dva dječaka, u Doboju dvije djevojčice i dječak, u Zvorniku djevojčica i dječak, Gradišci dva dječaka, a u Trebinju jedan.

U porodilištima u Istočnom Sarajevu, Nevesinju i Foči u protekla 24 časa nije bilo porođaja.

Komentari 0
Povezane vijesti
Lani u mobilnoj telefoniji 1,22 milijarde minuta razgovora - više od dva milenijuma Lani u mobilnoj telefoniji 1,22 milijarde minuta razgovora - više od dva milenijuma
Poskupljuje gorivo u Srpskoj Poskupljuje gorivo u Srpskoj
U Srpskoj registrovane 192 dijagnoze rijetkih bolesti U Srpskoj registrovane 192 dijagnoze rijetkih bolesti
Najčitanije
  • Eksplozija u pekari u Palama
    15h 20m
    5
  • Pjesma o djevojčici Veli - cvijećem dočekala crnogorsku vojsku i zbog toga ubijena (FOTO)
    9h 13m
    7
  • Zapis o manastiru Lovnica (VIDEO)
    9h 11m
    0
  • Neustrašivi mašinovođa Vojin Nikitović
    5h 13m
    0
  • Krađa na benzinskoj pumpi u Istočnoj Ilidži
    15h 28m
    0