Srpska bogatija za 30 beba

31.01.2026. 09:05
0
IZVOR: srna.rs

U Republici Srpskoj u protekla 24 časa rođeno je 30 beba, od kojih 11 djevojčica i 19 dječaka.

Najviše beba rođeno je u Banjaluci - 14, zatim u Gradišci i Doboju po tri, Trebinju, Nevesinju, Prijedoru po dvije, Zvorniku, Foči, Istočnom Sarajevu i Bijeljini po jedna beba, rečeno je Srni u porodilištima.

U Banjaluci su rođene četiri djevojčice i 10 dječaka, Gradišci djevojčica i dva dječaka, Doboju dvije djevojčice i dječak, Trebinju po jedna djevojčica i dječak, Nevesinju dvije djevojčice, Prijedoru dva dječaka, Zvorniku, Istočnom Sarajevu i Foči po jedan dječak i Bijeljini djevojčica.

Komentari 0
Povezane vijesti
Srpska bogatija za 17 beba Srpska bogatija za 17 beba
Naš grad bogatiji za dječaka Naš grad bogatiji za dječaka
Do četvrtka toplo i sparno, ponegdje mogući pljuskovi Do četvrtka toplo i sparno, ponegdje mogući pljuskovi
Najčitanije
  • Aktivan broj 1435 za liječenje Milke Ilišković iz Istočnog Sarajeva
    16h 23m
    3
  • Istočna Ilidža: Usvojena inicijativa da se ljekarima sufinansiraju troškovi smještaja
    16h 9m
    0
  • Usvojen Pravilnik o povratu PDV-a na prvu nekretninu
    17h 30m
    0
  • Akcija prikupljanja sredstava za tron ikone Bogorodice Mlekopitateljnice na Palama
    14h 46m
    1
  • Odličan nastup Džudo kluba „Randori“ na Prvenstvu BiH u Sarajevu
    12h 38m
    0