Stariji pioniri „Randorija“ najbolja ekipa u Banjaluci (FOTO)

12.06.2023. 17:21
0

Džudisti „Randorija“ su ovog vikenda nastupali na dva turnira, na 8. Internacionalnom turniru " Banja Luka Open 2023", na 12. Međunarodnom turniru "Šampion kup 2023" u Sarajevu, kao i na Balkanskom prvenstvu u Kruševu u Makedoniji.

Na takmičnju u Banjaluci džudisti „Randorija“ su osvojili sedam medalja, i to četiri zlatne i tri srebrne.

Stariji pioniri „Randorija“ ponijeli su epitet najbolje ekipe u Banjaluci, a Veljko Novaković je bio najuspješniji stariji pionir na turniru.

Zlato su osvojili Mila Jovičić -63 kg, starije pionirke, Evgenija Zekić -52 kg, starije pionirke, Veljko Novaković -50 kg, stariji pioniri, Aleksa Curović +73 kg, stariji pioniri.

Slika

Srebrne medalje su osvojili Aleksandar Veselinović -50 kg, stariji pioniri (klupsko finale sa Novakovićem), Vojin Lalović +73 kg, stariji pioniri (klupsko finale sa Curovićem),Mila Jovičić +63 kg, starije pionirke, druga medalja na turniru.

Na 12. Međunarodnom turniru "Šampion kup 2023" u Sarajevu „Randori“ je osvojio četiri medalje , dvije zlatne, jednu srebrnu i jednu bronzanu

Zlatne medalje su osvojili Ana Bjelobrk -25 kg, mlađe poletarke i Dušan Bjelobrk -38 kg, poletarac.

Srebro je osvojio Stefan Mijović -22 kg, mlađi poletarci, dok je bronzanu medalju osvojio Dušan Krsmanović -66 kg, stariji pioniri.

Slika

Na Balkanskom prvenstvu za kadete u Kruševu u Makedoniji ovaj klub je  predstavljao Stefan Banjanin.