Sudar jahte i barke, poginula djevojka

11.07.2020. 17:22
0
IZVOR: Srna

Tridesetjednogodišnja djevojka poginula je, a jedna osoba je povrijeđena u sudaru jahte i barke na budvanskoj plaži Mogren, potvrđeno je iz crnogorske policije.

Djevojka čiji su inicijali M.Š. bila je na jednom od plovila i prevezena je kolima Hitne pomoći u Dom zdravlja.

Povrijeđena je i osoba čiji su inicijali V.S. /36/, koja je bila zajedno sa stradalom djevojkom.

Nesreća se dogodila nešto poslije 14.00 časova.

"Vijesti" navode da je jahta je prešla preko barke, prepolovila je i da je ona potonula. Incident se dogodio između Školjića i Mogren plaže na otvorenom.

Kriminalistička policija privela je svih osam osoba koje su se nalazile na jahti.

Djevojka koja je stradala bila je na barci, kao i osoba koja je povrijeđena, dok niko od putnika sa jahte nije zadobio povrede.

Tužilac je na licu mjesta.

Komentari 0
Povezane vijesti
Budva: U diskoteci se srušio led ekran, jedna osoba povrijeđena (VIDEO) Budva: U diskoteci se srušio led ekran, jedna osoba povrijeđena (VIDEO)
Dvostruko ubistvo u Budvi Dvostruko ubistvo u Budvi
Nesreću u kojoj je poginuo Maunaga skrivio pijani vozač Nesreću u kojoj je poginuo Maunaga skrivio pijani vozač
Najčitanije
  • Za smrt supružnika Hršum Kujoviću ponovo osam godina robije
    9h 2m
    0
  • Usvojen nacrt budžeta za ovu godinu, radnicima po 1.000 KM
    11h 51m
    5
  • MOVEMBAR U NOVEMBRU: Budi muško – brini o zdravlju
    15h 42m
    0
  • Pet slavskih salata koje se najbrže prave
    6h 15m
    0
  • Šulić tvrdi: Prosječna plata pokriva više od pola sindikalne korpe, inflacija nije "pojela" platu
    10h 55m
    10