Sutra edukativno predavanje o koracima u slučaju nestanka djeteta u OŠ „Sveti Sava“

28.05.2024. 14:00
0
IZVOR: katera.news

Policijski službenici Policijske uprave Istočno Sarajevo sutra će održati edukativno predavanje predstavnicima savjeta roditelja i zaposlenima u Osnovnoj školi „Sveti Sava“ u Istočnom Novom Sarajevu.

Predavanje, koje se održava u okviru kampanje „Provjerite – Razmilite – Prijavite“, planirano je u 18.00 časova.

- Tokom predavanja policijski službenici će objasniti i ukazati roditeljima i zaposlenima šta je potrebno da urade, koji su koraci koje trebaju da preduzmu, te koje su bitne i značajne procedure u slučaju nestanka djeteta – poručeno je iz Policijske uprave Istočno Sarajevo.

Kampanju „Provjerite – Razmilite – Prijavite“, sprovodi Ministarstvo unutrašnjih poslova Republike Srpske u saradnji sa Međunarodnom organizacijom „Amber Alert Evrope“ u periodu od 20. do 31. maja 2024. godine.

Komentari 0
Povezane vijesti
Otvorena izložba posvećena egzodusu sarajevskih Srba Otvorena izložba posvećena egzodusu sarajevskih Srba
Šekovići: Otkriven spomenik komandantu Miloradu Miši Pelemišu Šekovići: Otkriven spomenik komandantu Miloradu Miši Pelemišu
Rajko Kušić - čelična snaga svjetskog šampiona i duša mekša od romanijske mahovine Rajko Kušić - čelična snaga svjetskog šampiona i duša mekša od romanijske mahovine
Najčitanije
  • Kuća bake Dare Malić u Sumbulovcu simbol humanosti, ljubavi i solidarnosti
    13h 16m
    2
  • Sloboda nema cijenu!
    16h 30m
    3
  • Albert Ajnštajn, čovjek koji je promijenio naš svijet
    16h 22m
    31
  • Hana je voljela Lošu
    16h 28m
    0
  • Kon­stan­tin je uvijek išao ta­mo gdje je naj­te­že
    16h 21m
    59