Сутра едукативно предавање о корацима у случају нестанка дјетета у ОШ „Свети Сава“

28.05.2024. 14:00
0
ИЗВОР: katera.news

Полицијски службеници Полицијске управе Источно Сарајево сутра ће одржати едукативно предавање представницима савјета родитеља и запосленима у Основној школи „Свети Сава“ у Источном Новом Сарајеву.

Предавање, које се одржава у оквиру кампање „Провјерите – Размилите – Пријавите“, планирано је у 18.00 часова.

- Током предавања полицијски службеници ће објаснити и указати родитељима и запосленима шта је потребно да ураде, који су кораци које требају да предузму, те које су битне и значајне процедуре у случају нестанка дјетета – поручено је из Полицијске управе Источно Сарајево.

Кампању „Провјерите – Размилите – Пријавите“, спроводи Министарство унутрашњих послова Републике Српске у сарадњи са Међународном организацијом „Амбер Алерт Европе“ у периоду од 20. до 31. маја 2024. године.

Коментари 0
Повезане вијести
КМФ „Танго“ у недјељу дочекује КМФ „Радник“ из Бијељине КМФ „Танго“ у недјељу дочекује КМФ „Радник“ из Бијељине
ПУ Источно Сарајево: Стање безбједности стабилно и задовољавајуће ПУ Источно Сарајево: Стање безбједности стабилно и задовољавајуће
Др Сања Комленовић нови специјалиста хематологије у Болници „Србија“ Др Сања Комленовић нови специјалиста хематологије у Болници „Србија“
Најчитаније
  • На данашњи дан крунисан Душан Стефан Немањић и проглашена патријаршија
    18h 49m
    3
  • ВиК Источно Сарајево: Ванредно обавјештење
    19h 22m
    0
  • Стари Брод - свједочанство Николе Билића
    8h 59m
    3
  • Александар Шкрабов Владимирович – Саша Рус
    7h 8m
    0
  • Београдско „Коло“ у Палама
    8h 2m
    0