Sutra oblačno i hladno, ponegdje slab snijeg

12.01.2025. 14:39
0
IZVOR: srna.rs

U Republici Srpskoj i FBiH sutra će biti oblačno, hladno i pretežno suvo, a slab snijeg moguć je povremeno na zapadu i u višim predjelima na istoku.

Vjetar će biti umjeren, povremeno i jak, sjevernog smjera, u Hercegovini jaka i olujna bura, saopšteno je iz Republičkog hidrometeorološkog zavoda.

Jutarnja temperatura vazduha biće od minus šest do minus jedan, na jugu do tri, a najviša dnevna od minus tri do tri, na jugu do osam stepeni Celzijusovih, saopšteno je iz Federalnog hidrometeorološkog zavoda.

Temperatura vazduha izmjerena u 13.00 časova: Han Pijesak minus šest, Čemerno minus pet, Sokolac minus četiri, Gacko minus tri, Tuzla minus dva, Mrkonjić Grad, Novi Grad, Srebrenica minus jedan, Prijedor, Višegrad, Doboj nula, Bijeljina, Foča, Jajce, Gradačac, Livno, Sarajevo, Zenica jedan, Banjaluka, Sanski Most dva, Bileća četiri, Trebinje, Široki Brijeg pet, Mostar šest stepeni Celzijusovih.

Komentari 0
Povezane vijesti
I sutra nestabilno sa kišom, pljuskovima i grmljavinom I sutra nestabilno sa kišom, pljuskovima i grmljavinom
Naš grad bogatiji za tri stanovnika Naš grad bogatiji za tri stanovnika
Sutra oblačno, u Hercegovini obilne padavine Sutra oblačno, u Hercegovini obilne padavine
Najčitanije
  • Skok u besmrtnost
    21h 38m
    0
  • Potvrđena optužnica protiv 11 osoba zbog neovlaštene proizvodnje i prometa droge
    19h 21m
    0
  • U petak donatorsko veče za izgradnju crkve u Kokorini kod Gacka (VIDEO)
    15h 12m
    0
  • Javni poziv za sufinansiranje projekata zajednica etažnih vlasnika opštine Istočno Novo Sarajevo
    14h 55m
    0
  • Igor Janković još uvijek živi u nehumanim uslovima: Pomozimo mu
    9h 20m
    0