Sutra oblačno i svježije sa kišom

27.06.2023. 15:51
0
IZVOR: srna.rs

U Republici Srpskoj i FBiH sutra će biti oblačno i znatno svježije vrijeme, sa kišom koja će se sa sjevera proširiti na ostale predjele.

Prestanak padavina na sjeveru i zapadu uz postepeno razvedravanje očekuje se popodne, a do večeri će kiša prestati na jugu i istoku, saopšteno je iz Republičkog hidrometeorološkog zavoda.

Minimalna temperatura vazduha biće od 12 do 18, na jugu do 22 stepena, a maksimalna od 17 do 23, na jugu do 29 stepeni, u višim predjelima od 14 stepeni Celzijusovih.

Duvaće slab do umjeren vjetar, sjevernih smjerova, na planinama ponegdje pojačan.

U BiH je danas bilo sunčano vrijeme uz malu do umjerenu oblačnost, saopšteno je iz Federalnog hidrometeorološkog zavoda.

Temperatura vazduha izmjerena u 14.00 časova: Bjelašnica 13, Čemerno 21, Kalinovik 22, Sokolac, Gacko, Kneževo i Han Pijesak 24, Drinić, Mrkonjić Grad, Srebrenica, Sarajevo i Tuzla 27, Bileća, Rudo, Srbac i Foča 28, Bijeljina, Zvornik, Prijedor i Šipovo 29, Banjaluka, Višegrad, Doboj, Trebinje, Neum i Zenica 30, Novi Grad, Ribnik i Drvar 31 i Mostar 33 stepena Celzijusova,

Komentari 0
Povezane vijesti
Danas hladno i maglovito Danas hladno i maglovito
Sutra hladnije i pretežno oblačno Sutra hladnije i pretežno oblačno
Sutra sunčano Sutra sunčano
Najčitanije
  • Sarajevski Srbi decenijama sahranjivani na mjestu gdje su danas zajedničke institucije
    15h 50m
    8
  • Odlazak dječaka sa ratne fotografije “Srpska majka”
    15h 21m
    5
  • Dva lica uhapšena zbog prijetnji na Jahorini
    23h 36m
    5
  • Istočno Sarajevo: Odavanje pošte ubijenom kolegi zaustavljanjem vozila i rotacijama
    21h 46m
    2
  • Dodik: Opštine u kojima izbori budu ponovljeni podnijeće prijave protiv članova CIK-a
    19h 8m
    3