Sutra oblačno sa kišom

11.11.2019. 19:11
0
IZVOR: Srna

U Republici Srpskoj i Federaciji BiH /FBiH/ sutra će biti oblačno i tmurno vrijeme sa kišom, a najmanje padavina očekuje se na krajnjem sjeveroistoku.

Jutro će biti pretežno oblačno, mjestimičnom sa slabom kišom i maglom ili niskom oblačnošću po rječnim dolinama, kotlinama i na visoravnima, saopšteno je iz Republičkog hidrometeorološkog zavoda.

Jutarnja temperatura iznosiće od četiri do 10, na planinama oko jedan, a najviša dnevna od 11 do 17 stepeni Celzijusovih.

Duvaće slab do umjeren, na zapadu i u Hercegovini jak vjetar istočnog i jugoistočnog smjera, saopšteno je iz Federalnog hidrometeorološkog zavoda.

Temperatura u 13.00 časova: Bjelašnica nula, Bihać osam, Prijedor, Foča i Bugojno devet, Banjaluka, Rudo i Mrkonjić Grad 10, Sokolac, Kalinovik, Han Pijesak i Ivan sedlo 11, Gacko 12, Bijeljina, Doboj, Nevesinje i Zenica 13, Sarajevo, Zvornik i Srebrenica 15, Bileća i Tuzla 16, Mostar 17, Trebinje 18, te Neum 20 stepeni Celzijusovih.

Komentari 0
Povezane vijesti
I sutra sunčano i vruće, temperatura do 37 stepeni I sutra sunčano i vruće, temperatura do 37 stepeni
Sutra sunčano i toplo Sutra sunčano i toplo
Sutra sunčano i toplo uz povremenu kišu Sutra sunčano i toplo uz povremenu kišu
Najčitanije
  • U bici kod Bileće vojska pod komandom Vlatka Vukovića porazila osmanlijsku vojsku
    7h 40m
    11
  • Muslimanski zločin pred crkvom u Blažuju
    20h 39m
    4
  • East Sarajevo City Park otvorio vrata: Bogata ponuda domaćih i svjetskih brendova
    18h 32m
  • Godišnjica smrti Petra Kočića
    20h 42m
    3
  • Preminuo Ratko Mladić
    14h 25m
    21