Sutra oblačno, slab snijeg u višim predjelima

27.02.2023. 17:22
0
IZVOR: srna.rs

U Republici Srpskoj i FBiH sutra se očekuje oblačno i pretežno suvo vrijeme, a vrlo slab snijeg će provijavati samo ponegdje u višim predjelima.

Ujutro će biti oblačno uz slab snijeg ponegdje, a na jugu povremeno sa kišom, saopšteno je iz Republičkog hidrometeorološkog zavoda.

Na jugu se očekuje djelimično razvedravanje uz sunčane periode i toplije.

Uveče će uslijediti novo naoblačenje od juga i zapada.

Jutarnja temperatura vazduha iznosiće od minus dva do jedan, u višim predjelima od minus šest, a dnevna od jedan do pet, na jugu do 15 stepeni Celzijusovih.

Duvaće slab istočni i sjeveroistočni vjetar, a u Hercegovini veći dio dana jugoistočni, podaci su Federalnog hidrometeorološkog zavoda.

U Republici Srpskoj i FBiH danas je bilo oblačno sa susnježicom i snijegom, a u Hercegovini sa kišom.

Temperatura vazduha u 13.00 časova: Kneževo i Mrakovica minus tri, Drinić i Han Pijsak minus dva, Mrkonjić Grad nula, Gacko, Nevesinje i Srebrenica jedan, Banjaluka, Zvornik, Novi Grad, Prijedor, Ribnik, Sokolac i Srbac dva, Bijeljina, Doboj i Sarajevo tri, Rudo četiri, Višegrad pet, Mostar šest, Bileća sedam, Trebinje devet i Neum 10 stepeni Celzijusovih.

Komentari 0
Povezane vijesti
Moguća poledica u višim predjelima i preko planinskih prevoja Moguća poledica u višim predjelima i preko planinskih prevoja
Sutra sunčano i hladno Sutra sunčano i hladno
Srpska bogatija za 16 beba Srpska bogatija za 16 beba
Najčitanije
  • Ilija Nikolić: Od solunskog ratnika do predsjednika opštine
    17h 18m
    1
  • Putin se okupao u ledenoj vodi povodom Bogojavljenja
    14h 54m
    1
  • Vojislav Čelik prvi doplivao do Časnog krsta na rijeci Željeznici u Istočnoj Ilidži
    12h 15m
    2
  • Trnovo: Mirjana Golijanin prva doplivala do Časnog krsta
    14h 2m
    0
  • Danilo Kosorić prvi stigao do krsta, ali pobjedu prepustio Milijani Jovanović
    8h 38m
    0