Sutra oblačno uz slabe prolazne padavine

10.12.2024. 13:26
0
IZVOR: srna.rs

U Republici Srpskoj i Federaciji BiH sutra se očekuje oblačno vrijeme uz slabe prolazne padavine i maksimalnu temperaturu od dva do sedam stepeni Celzijusovih.

U višim predjelima od jugozapada ka istoku kiša će povremeno prelaziti u susnježicu i snijeg, dok će tokom jutra ponegdje uz rijeke i po kotlinama biti magla koja će se lokalno i duže zadržati.

Vjetar će biti slab do umjeren, sjeverni, saopšteno je iz Republičkog hidrometeorološkog zavoda.

Minimalna temperatura vazduha od nula do četiri, dok će maksimalna biti od dva do sedam, na jugu do 11 stepeni Celzijusovih.

Prema podacima Federalnog hidrometeorološkog zavoda danas u BiH preovladava oblačno vrijeme.

Temperatura vazduha u 13.00 časova: Bjelašnica minus dva, Kalinovik, Kneževo, Han Pijesak, Čemerno i Ivan sedlo nula, Bihać jedan, Drinić, Mrkonjić Grad, Ribnik, Sokolac i Šipovo dva, Novi Grad, Bugojno, Drvar, Jajce i Sanski Most tri, Banjaluka, Gacko, Prijedor, Srebrenica, Gradačac i Sarajevo četiri, Bijeljina, Srbac, Tuzla i Zenica pet, Višegrad, Doboj, Zvornik, Foča i Livno šest, Rudo sedam, Bileća i Trebinje osam, Široki Brijeg 10, Mostar 11, te Neum 14 stepeni Celzijusovih.

Komentari 0
Povezane vijesti
Sutra natprosječno toplo i pretežno oblačno sa kišom Sutra natprosječno toplo i pretežno oblačno sa kišom
Naš grad bogatiji za dva dječaka Naš grad bogatiji za dva dječaka
Sutra pretežno oblačno, ali natprosječno toplo Sutra pretežno oblačno, ali natprosječno toplo
Najčitanije
  • Sjećanja starih Hrešana na cirkus-plac u Sarajevu
    9h 52m
    34
  • Jon Fon Lu - "Micubiši četnik" koji je branio Republiku Srpsku
    9h 42m
    6
  • Ognjen Orašanin uhapšen zbog falsifikovanja ljekarskog nalaza
    3h 29m
    2
  • Markale čekaju istinu
    9h 49m
    18
  • Preminuo primarijus doktor Nedeljko Popović
    19h 41m
    1