Sutra oblačno, vjetrovito i toplo

21.03.2025. 17:04
0
IZVOR: srna.rs

U Republici Srpskoj i FBiH sutra će biti umjereno do pretežno oblačno, toplo i vjetrovito vrijeme sa maksimalnom temperaturom od 10 do 23 stepena Celzijusova.

Prije podne će uglavnom biti suvo, a sredinom dana kiša će početi da pada na jugu i zapadu, saopšteno je iz Republičkog hidrometeorološkog zavoda.

Slaba kiša će se zatim premještati ka istoku, a do večeri će padavine prestati.

Na krajnjem sjeveru ostaće uglavnom suvo. Počeće da jača vjetar, tako da će poslije podne i uveče biti vjetrovito.

Prije podne će duvati slab vjetar, a zatim umjeren do jak jugo. U višim predjelima u Krajini vjetar će imati i olujne udare.

U većini predjela danas je sunčano vrijeme uz malu do umjerenu oblačnost, podaci su Federalnog hidrometeorološkog zavoda.

Temperatura vazduha u 13.00 časova: Čemerno 10, Ivan Sedlo 12, Gacko 13, Sokolac i Livno 14, Bileća i Trebinje 15, Drvar 17, Bijeljina, Višegrad, Mrkonjić Grad, Mostar i Tuzla 18, Zvornik, Sarajevo i Zenica 19, Doboj 20, te Banjaluka 21 stepen Celzijusov.

Komentari 0
Povezane vijesti
Grad jutros bogatiji za četiri stanovnika Grad jutros bogatiji za četiri stanovnika
Sutra pretežno sunčano i vrlo toplo Sutra pretežno sunčano i vrlo toplo
Naš grad bogatiji za djevojčicu i dječaka Naš grad bogatiji za djevojčicu i dječaka
Najčitanije
  • Priča o Crkvi Preobraženja Gospodnjeg: Sudbina je odredila da ovaj hram bude sagrađen u Sarajevu
    1h 10m
    1
  • Više vozila sletjelo sa puta na Romaniji, saobraćaj otežan
    21h 9m
    4
  • Na današnji dan umro Balzak - savršeni pisac nesavršenog stila
    16h 42m
    0
  • Posna pita od krompira i gljiva
    13h 39m
    0
  • Kod Kalinovika uzgajaju junice od 8.000 KM: „Da ih ima 500, sve bismo prodali“
    18h 33m
    2