Sutra obraćanje načelnika opština iz SDS-a

23.07.2020. 15:50
0
IZVOR: Katera

Konferencija lokalne samouprave Srpske demokratske stranke (KOLOS) biće održana sutra, 24.7.2020. godine u Istočnom Sarajevu, u sali Skupštine grada Istočno Sarajevo.

Izjave za novinare predviđene su u 15 časova. Tom prilikom će se medijima obratiti načelnici opština iz Srpske demokratske stranke.

Tema pres konferencije biće neravnomjerna raspodjela sredstava za pomoć opštinama usred epidemije virusa korona. 

Komentari 0
Povezane vijesti
Božović: Ko je uzimao novac iz institucija na osnovu lažnog prebivališta?! Božović: Ko je uzimao novac iz institucija na osnovu lažnog prebivališta?!
Demanti: Predsjednik SDS Branko Blanuša nikada nije izjavio da je spreman biti kandidat za člana Predsjedništva BiH Demanti: Predsjednik SDS Branko Blanuša nikada nije izjavio da je spreman biti kandidat za...
Božović: Opština Istočna Ilidža diskrimisana prilikom raspodjele sredstava javnih investicija Vlade Srpske Božović: Opština Istočna Ilidža diskrimisana prilikom raspodjele sredstava javnih investici...
Najčitanije
  • Stijaković: Tog dana ustaše su zaklale 22 člana moje najbliže porodice
    21h 49m
    0
  • „Kasperijada“ sutra u Palama
    7h 40m
    0
  • Večeras "Konferencija beba" u Istočnoj Ilidži
    9h 23m
    0
  • Na Elektrotehničkom fakultetu promovisano 49 inženjera i jedan master elektrotehnike (FOTO)
    5h 51m
    0
  • Danas promocija diplomiranih inženjera i mastera elektrotehnike
    10h 37m
    0