Сутра обраћање начелника општина из СДС-а

23.07.2020. 15:50
0
ИЗВОР: Катера

Конференција локалне самоуправе Српске демократске странке (КОЛОС) биће одржана сутра, 24.7.2020. године у Источном Сарајеву, у сали Скупштине града Источно Сарајево.

Изјаве за новинаре предвиђене су у 15 часова. Том приликом ће се медијима обратити начелници општина из Српске демократске странке.

Тема прес конференције биће неравномјерна расподјела средстава за помоћ општинама усред епидемије вируса корона. 

Коментари 0
Повезане вијести
Божовић: Ко је узимао новац из институција на основу лажног пребивалишта?! Божовић: Ко је узимао новац из институција на основу лажног пребивалишта?!
Деманти: Предсједник СДС Бранко Блануша никада није изјавио да је спреман бити кандидат за члана Предсједништва БиХ Деманти: Предсједник СДС Бранко Блануша никада није изјавио да је спреман бити кандидат за...
Божовић: Општина Источна Илиџа дискримисана приликом расподјеле средстава јавних инвестиција Владе Српске Божовић: Општина Источна Илиџа дискримисана приликом расподјеле средстава јавних инвестици...
Најчитаније
  • Стијаковић: Тог дана усташе су заклале 22 члана моје најближе породице
    20h 22m
    0
  • „Касперијада“ сутра у Палама
    6h 13m
    0
  • Душан Пурић, заборављени херој са Мачковог камена
    23h 25m
    0
  • Вечерас "Конференција беба" у Источној Илиџи
    7h 56m
    0
  • Данас промоција дипломираних инжењера и мастера електротехнике
    9h 10m
    0