Sutra otvaranje Centra za podršku studentima Filozofskog fakulteta

09.12.2024. 11:38
2
IZVOR: srna.rs

Svečeno otvaranje Centra za podršku studentima Filozofskog fakulteta Univerziteta u Istočnom Sarajevu planirano je  sutra na ovom fakultetu, u učionici 403.

O aktivnostima Centra za podršku studentima Filozofskog fakulteta govoriće koordinator projektnog tima prof. dr Biljana Milošević Šošo, dekan Filozofskog fakulteta prof. dr Vladan Bartula, predstavnici Univerziteta u Istočnom Sarajevu, Ministarstva za naučnotehnološki razvoj i visoko obrazovanje Republike Srpske i studenti, aktivisti i budući korisnici usluga Centra.

- Formiranje Centra za podrušku studentima Filozofskog fakulteta realizovano je u saradnji s Ministarstvom za naučnotehnološki razvoj i visoko obrazovanje Republike Srpske, s ciljem osnaživanja studenata u razvoju kritičkog odnosa prema sopstvenim sposobnostima, željama i mogućnostima u novonastalom životnom okruženju, pružanja stručne pomoći u razvoju vještina važnih za planiranje i donošenje odluka i za uspješnu komunikaciju u rješavanju različitih problema – poručili su sa Filozofskog fakulteta Univerziteta u Istočnom Sarajevu.

Komentari 2
  • Generic placeholder image
    Sta reci 10.12.2024. 06:56
    Cuj za podrsku. Vati se knjige i uci. Ako ne ide i nisi za fakulteta.
  • Generic placeholder image
    Ivan 09.12.2024. 14:51
    Ne skrnavite nam geografiju političkim glupostima. Na slici su Pale, i sve ovo je na Palama što se iz teksta ne može zaključiti. Ako pratite regiju onda pišite i za Sokola da je Istočno Sarajevo jer i ono spada u njega.
Povezane vijesti
Nevesinjka Jelica Vukosav student generacije na Filozofskom fakultetu u Palama Nevesinjka Jelica Vukosav student generacije na Filozofskom fakultetu u Palama
"Kineski most" okupio sedam studenata "Kineski most" okupio sedam studenata
Promovisani masteri i diplomirani studenti Filozofskog fakulteta Promovisani masteri i diplomirani studenti Filozofskog fakulteta
Najčitanije
  • Izmirena dugovanja radnicima Bolnice "Srbija" za poreze i doprinose 2011-2019. godine
    12h 14m
    7
  • Sveeparhijski sabor u spomen na sveštenomučenike dabrobosanske 19. jula u Bilješevu kod Kaknja
    14h 13m
    0
  • Rembrant - /ne/shvaćeni genije
    14h 11m
    0
  • Koliko su penzije u FBiH veće nego u Srpskoj?
    15h 2m
    4
  • Pileći ražnjići sa povrćem
    14h 39m
    1