Sutra pretežno oblačno, lokalno slaba kiša

12.12.2022. 17:55
0
IZVOR: srna.rs

U Republici Srpskoj i FBiH sutra se očekuje umjereno do pretežno oblačno vrijeme, sa lokalno slabom kišom na jugu i jugozapadu.

Jutro će biti pretežno vedro, ali veoma hladno, uz malu oblačnost. Umjerenog do jakog mraza biće u višim, ali i nižim krajevima, saopšteno je iz Republičkog hidrometeorološkog zavoda.

Tokom dana biće pretežno sunčano vrijeme, a kasnije poslije podne i uveče očekuje se porast oblačnosti sa jugozapada.

Duvaće vjetar slab, uglavnom sjeverni i sjeveroistočni.

Jutarnja temperatura biće od minus šest do nula, na jugu do četiri, a dnevna od minus jedan do pet, na jugu do devet stepeni Celzijusovih, podaci su iz Federalnog hidrometeorološkog zavoda.

Danas je bilo oblačno vrijeme, ponegdje je zabilježen slab snijeg, a u Hercegovini slaba kiša.

Temperatura u 13.00 časova: Ivan Sedlo minus četiri, Kneževo i Sokolac minus tri, Drinić i Mrkonjić Grad minus dva, Sarajevo, Mrakovica i Srebrenica minus jedan, Bugojno, Jajce i Tuzla nula, Bijeljina, Zvornik, Ribnik, Drvar, Gradačac i Zenica jedan stepen.

U Banjaluci, Višegradu, Doboju, Kalinoviku, Novom Gradu, Bihaću, Livnu i Sanskom Mostu izmjerena su dva stepena, u Gacku, Nevesinju, Prijedoru i Rudom tri, Širokom Brijegu pet, Bileć i Mostaru šest, Trebinju sedam, Stocu osam, te Neumu devet stepeni Celzijusovih.

Komentari 0
Povezane vijesti
Grad bogatiji za djevojčicu Grad bogatiji za djevojčicu
Sutra moguća kiša i pljuskovi Sutra moguća kiša i pljuskovi
Naš grad bogatiji za dječaka Naš grad bogatiji za dječaka
Najčitanije
  • Sjećanje na zločin u Pivi: U jednom danu ubijeno 520 Srba
    1h 52m
    6
  • Reakcija načelnika Kojića na optužbe premijera Minića (VIDEO)
    20h 26m
    2
  • Do kraja godine novi mamograf i magnetna rezonanca u Bolnici “Srbija”
    23h 33m
    4
  • Večeras godišnji koncert učenika Srednje muzičke škole u Istočnoj Ilidži
    23h 7m
    0
  • Centar za kontinuiranu edukaciju medicinskih sestara otvoren danas u Palama
    18h 15m