Sutra svježije i promjenljivo

10.09.2022. 21:15
0
IZVOR: srna.rs

U Republici Srpskoj i FBiH sutra će biti svježije i promjenljivo vrijeme, sa maksimalnom temperaturom vazduha od 17 do 24, na jugu do 27, a u višim predjelima od 14 stepeni Celzijusovih.

Ujutru i prijepodne na sjeveru biće oblačno sa kišom, na jugu suvo uz sunčane periode.

Sredinom dana kiša i pljuskovi sa grmljavinom će se premještati ka jugu i jugoistoku, na sjeveru će biti suvo uz postepeno razvedravanje, a do večeri će padavine prestati u većini pređela, saopšteno je iz Republičkog hidrometeorološkog zavoda.

Prema podacima Federalnog hidrometeorološkog zavoda, vjetar će biti slab do umjeren, sjeverni i sjeveroistočni, a u Hercegovini sjeverozapadni.

Temperatura vazduha izmjerena u 14.00 časova: Bjelašnica 12, Mrakovica 18, Han Pijesak i Čemerno 19, Sarajevo, Kneževo i Srebrenica 20, Kalinovik, Sokolac i Šipovo 21, Mrkonjić Grad 22, Gacko 23, Bijeljina, Doboj, Prijedor, Tuzla, Zenica, Novi Grad i Srbac 24, Banjaluka 25, Trebinje, Neum, Bileća i Višegrad 27, te Mostar 30 stepeni Celzijusovih.

Komentari 0
Povezane vijesti
I sutra vruće, temperatura do 40 stepeni I sutra vruće, temperatura do 40 stepeni
Stiže vrhunac toplotnog talasa, u četvrtak pad temperature Stiže vrhunac toplotnog talasa, u četvrtak pad temperature
Danas sunčano i veoma toplo Danas sunčano i veoma toplo
Najčitanije
  • Pale: Nakon svađe upotrijebljeno vatreno oružje
    18h 41m
    10
  • Godišnjica rođenja Petra Kočića
    13h 11m
    0
  • MUP Srpske od danas uvodi elektronske usluge
    16h 6m
    0
  • Dan žalosti u Srpskoj 4. jula
    12h 3m
    0
  • Sutra „Konferencija beba“ u Istočnom Novom Sarajevu
    19h 36m
    0