Sutra toplo, poslije podne naoblačenje

01.09.2025. 18:48
0
IZVOR: srna.rs

U Republici Srpskoj i FBiH sutra se očekuje toplo vrijeme, a poslije podne će se naoblačiti i povremeno će biti vjetrovito.

Poslije svježeg jutra, biće se sve toplije sa temperaturom od 28 na zapadu do 35 stepeni na istoku, saopšteno je iz Republičkog hidrometeorološkog zavoda.

U prvom dijelu dana biće sunčano, a zatim će doći do naoblačenja od zapada, gdje se uveče očekuju kiša i pljuskovi sa grmljavinom. Padavine će se u noći na srijedu premještati ka jugu, zatim i sjeveru i istoku.

Duvaće slab, poslije podne umjeren vejtar, ponegdje na zapadu i jak, jugozapadni.

Jutarnja temperatura vazduha od 11 do 17 stepeni Celzijusovih.

U Srpskoj i FBiH preovladava pretežno sunčano vrijeme, podaci su Federalnog hidrometeorološkog zavoda.

Temepratura vazduha u 14.00 časova: Bjelašnica 12, Han Pijesak i Čemerno 20, Kalinovik 21, Mrakovica i Sokolac 22, Gacko 23, Drinić i Kneževo 24, Mrkonjić Grad 25, Bileća, Srebrenica i Foča 26, Ribnik, Sarajevo i Trebinje 27, Bijeljina, Višegrad, Rudo i Srbac 28, Banjaluka, Doboj, Zvornik, Novi Grad i Prijedor 29 i Mostar 30 Celzijusovih stepeni.

Komentari 0
Povezane vijesti
Pretežno sunčano i toplije, krajem dana u Krajini vjetar Pretežno sunčano i toplije, krajem dana u Krajini vjetar
Sutra sunčano Sutra sunčano
Srpska bogatija za 25 beba Srpska bogatija za 25 beba
Najčitanije
  • Mrtav medvjed na drvetu u naselju Podgrab kod Pala
    14h 33m
    0
  • Uhapšen osumnjičeni za tešku krađu u Istočnom Novom Sarajevu
    23h 52m
    2
  • Hljeb sa bijelim lukom
    14h 46m
    0
  • Kralj Milutin - najveći srpski ktitor i borac za vjeru
    49m
    0
  • Prijem u Opštini Trnovo za mlade sportiste Nikolinu Vlaški i Nemanju Vukovića
    21h 17m
    0