Sutra u Loparama bez struje oko 3.000 potrošača

14.09.2019. 18:56
0
IZVOR: Srpska info

Na području opštine Lopare sutra će bez struje biti oko 3.000 potrošača, saopšteno je iz preduzeća “Elektro-Bijeljina”.

Potrošači će biti bez struje od 9 do 16 časova, kada će radnici “Elektroprenosa BiH” izvoditi radove na trafostanici “Lopare”.

Radnici “Elektroprenosa BiH” će i u ponedjeljak, 16. septembra, izvoditi radove na ovoj trafo-stanici, zbog čega će doći do kraćih zastoja u snabdijevanju električnom energijom.

 

Komentari 0
Povezane vijesti
Uvoz struje u BiH porastao za 316 miliona KM, šta je razlog? Uvoz struje u BiH porastao za 316 miliona KM, šta je razlog?
"Elektrodistribucija" Pale: Zadovoljavajuća isporuka električne energije "Elektrodistribucija" Pale: Zadovoljavajuća isporuka električne energije
Katastrofalna situacija: Uvoz električne energije drastično skočio Katastrofalna situacija: Uvoz električne energije drastično skočio
Najčitanije
  • Licu iz Rogatice skidan novac sa bankovnog računa u iznosu od 1.200 KM
    19h 14m
    0
  • Tea Divčić predstavlja Istočno Sarajevo na izboru za Mis BiH
    13h 13m
    4
  • Još sedam dana aktivan broj 1435 za liječenje Milke Ilišković
    11h 19m
    3
  • Čuvajmo sjećanje na nevino stradale Srbe u srednjem Podrinju i Birču
    20h 10m
    2
  • Pozovimo 1416 za našeg sugrađanina Dragana Macana
    8h 51m
    0