Sutra umjereno oblačno, poslije podne kiša

11.09.2024. 15:36
0
IZVOR: srna.rs

 U većem dijelu Republike Srpske i FBiH sutra će biti malo do umjerno oblačno vrijeme sa kišom poslije podne i temperaturom od 23 do 31 stepen Celzijusov.

Ujutro će biti pretežno sunčano u većini krajeva, a tokom prijepodneva će doći do postepenog naoblačenje sa zapada, prvo u Krajini, koje lokalno u ovim krajevima može usloviti prolaznu kišu, saopšteno je iz Republičkog hidrometeorološkog zavoda.

Od sredine dana oblačnost će se premještati dalje ka istoku i usloviti prolaznu kišu ili pljusak sa grmljavinom.

U nastavku dana jugo će biti u jačanju, naročito na jugu Krajine i u Hercegovini, gd‌je se očekuju jaki do olujni udari juga.

Naveče i u noći na petak oblačno uz nove padavine i hladnije.

U većini pred‌jela danas je bilo malo do umjereno oblačno vrijeme, podaci su Federalnog hidrometeorološkog zavoda.

Temperatura vazduha u 14.00 časova: Bjelašnica šest, Čemerno 17, Sokolac i Ivan-sedlo 19, Gacko 20, Srebrenica i Sarajevo 22, Mrkonjić Grad, Tuzla 24, Bijeljina, Višegrad, Doboj, Zvornik, Ribnik, Rudo, Srbac, Bihać, Bijeljina, Doboj i Zvornik 25, Banjaluka, Bileća, Drvar, Gradačac i Neum 26, Prijedor i Trebinje 27, Zenica 28, te Mostar 30 stepeni Celzijusovih. 

Komentari 0
Povezane vijesti
Sutra nestabilno sa kišom Sutra nestabilno sa kišom
Sutra oblačno i toplo, lokalno moguće nepogode Sutra oblačno i toplo, lokalno moguće nepogode
Sunčano i veoma toplo Sunčano i veoma toplo
Najčitanije
  • Sjećanje na ubijene civile u selu Presjenica
    16h 8m
    11
  • ViK Istočno Sarajevo: Vanredno obavještenje
    9h 35m
    0
  • Čuvajmo sjećanje na nevino stradale Srbe u srednjem Podrinju i Birču
    11h 17m
    2
  • Izgorjelo vozilo u mjestu Klek
    5h 15m
    0
  • Zija Dizdarević i Zvonimir Šubić, pisci o kojima se ćuti (FOTO)
    10h 56m
    0