Takmičari Džiju-džicu kluba "Slavija" uspješni u Mariboru

20.03.2022. 20:04
0
IZVOR: Katera

Proteklog vikenda takmičari Džiju-džicu kluba "Slavija" nastupili su na 17. Međunarodnom turniru "Robi Rajh" u Mariboru, na kojem je učestvovalo 12 zemalja.

Takmičari Slavije osvojili su 10 medalja i to četiri zlatne, tri srebrne i tri bronzane medalje.

Osvajači zlatnih medalja su: Lazar Matić (juniori, seniori), Davor Bujak (juniori), Luka Bojanić (juniori).

Osvajači srebrnih medalja su: Iris Gojmerac (nade), Slobodan Ristić (juniori), Nina Rajak (stariji pioniri).

Osvajači bronzanih medalja su: Uroš Bojanić (nada), Kristijan Petrović (stariji pioniri), Aleksandar Jovanović (juniori).

Pored osvajača dobre i kvalitetne borbe prikazali su i Nataša Baljak i Milan Mandić, ali nažalost, ovaj put se nisu uspjeli popeti na postolje, ekli su iz ovog kluba za naš portal.

Ekipu su predvodili treneri Danijel Blažić i Tamara Radošević.