Takmičari "Randorija" iz Igala donijeli šest medalja

03.03.2020. 15:51
0
IZVOR: Katera

Takmičari Džudo kluba „Randori“ osvojili su šest medalja na Međunarodnom džudo kupu „Mimoza“ održanom u Igalu, u nedjelju 1.3. 2020. godine.

Sa samo tri takmičara u uzrasnoj kategoriji kadeta, „Randori“ je proglašen najboljom ekipom u ovoj starosnoj grupi.

Takmičar Jan Marković u kategoriji  pionira do 42 kilograma osvojio je  2. mjesto i srebrnu medalju.

Aleksa Curović, takođe je osvojio  2. mjesto u kategoriji  do 60 kilograma, dok je Strahinja Škrba u kategoriji pionira do 38 kilograma osvojio 3. mjesto.

Takmičar Uroš Mačar osvojio je zlatnu medalju u konkurenciji kadeta do 50 kilograma.

Takmičari Lazar Ždrale, osvojio je, takođe, zlatnu medalju u kategoriji do 55 kilograma.

Darko Topalović za „Randori“ osvojio je zlatnu medalju u kategoriji do 60 kilograma.

Slika

Ljubiša Majdov bio je u ulozi kontrolora suđenja, dok su sa takmičarima bili Slavenko Ćurović i Danko Mijović.