Tehnički remont Bratunac u decembru na sajmu u Kairu

20.11.2025. 13:49
0
IZVOR: glassrpske.com

Kompanija "Tehnički remont Bratunac (TRB), u partnerstvu sa kompanijom "Orao", od 1. do 4. decembra učestvovaće na Međunarodnom sajmu odbrambene industrije "Edeks" u Kairu, koji okuplja vodeće svjetske proizvođače naoružanja i vojne opreme.

- TRB će u Kairu predstaviti svoj kompletan proizvodni asortiman, kao i usluge i razvojne kapacitete - navode iz ove kompanije i dodaju da, osim sa "Orlom", nastupaju u partnerstvu i sa dugogodišnjim međunarodnim saradnikom ICP (Intercontinental Partners).

Ovo je četvrto učešće TRB-a na sajmu u Kairu, koji je jedan od najznačajnijih događaja svjetske odbrambene i bezbjednosne tehnologije.

- Učešćem na Sajmu „Edeks“ TRB simbolično zaključuje još jednu uspješnu i intenzivnu poslovnu godinu, te dodatno potvrđuje svoj status jednog od vodećih proizvođača vojne opreme u regionu i pouzdanog partnera u međunarodnim projektima - poručili su iz ove kompanije. 

Komentari 0
Povezane vijesti
Elektroprivreda Srpske odbacila insinuacije o poskupljenju struje Elektroprivreda Srpske odbacila insinuacije o poskupljenju struje
Ko štiti starije: Ilegalni smještaji, propusti u domovima Ko štiti starije: Ilegalni smještaji, propusti u domovima
Pred slave i praznike evidentan rast cijena prasadi u Srpskoj Pred slave i praznike evidentan rast cijena prasadi u Srpskoj
Najčitanije
  • Krik istine: Od pastira do krvnika
    8h 16m
    10
  • Četvorica pritvorenika u Vojkovićima stupila u štrajk
    20h 30m
    4
  • Pismo hrabrog ratnika
    7h 45m
    0
  • Đajić saslušan u vezi sa spornim snimkom
    23h 41m
    0
  • Sjećanje na Lava Nikolajeviča Tolstoja: Klasici kao ogledalo ruskog društva
    3h 14m
    0