Tekvondo klubu „Tigar“ sedam medalja u Visokom

21.05.2023. 21:22
0

Međunarodni tekvondo turnir „Bosna open“ Visoko okupio je 560 takmičara iz klubova Srbije, Crne Gore, Hrvatske i BiH.

Tekvondo klub „Tigar“ je sa devet takmičara osvojio sedam medalja, od kojih jedno zlato, četiri srebra i dvije bronze.

U konkurenciji mlađih kadeta zlatnu medalju je osvojila Anja Stanušić, srebrne medalje Arija Skakić, Dado Štaka, Mišo Čović i Lazar Mlađen, dok su  bronzane medalje pripale juniorima Jovani Pušari i Novaku Bozalu. U borbi za medalju izgubile su sestre Kiara i Eneja Knezović.

- Ovo je odličan rezultat za naš klub s obzirom na broj prijavljenih takmičara i činjenicu da smo izveli većinu naših najmlađih  takmičara. Ekipu je predvodio trener Nemanja Žuža. Čestitamo našim tigrovima na ostvarenom rezultatu – poručili su Tekvondo kluba „Tigar“.