Teniseri „Vojkovića“ uspješni na Napretkovom turniru

27.08.2022. 21:10
0
IZVOR: katera.news

Prvi teniski Napretkov turnir, koji organizuje Teniskog kluba „Zenica počeo je danas.

Na ovom turniru učestvuju i dva kluba iz Istnog Sarajeva- Teniski klub „Vojkovići iz Istočne Ilidže i Teniski klub „Labombonjera iz Istočnog Novog Sarajeva.

Prvi dan turnira kao najtrofejni završio je klub „Vojkovići“ sa dva predstavnika u polufinalu Andriju Mičića i Marka Aksentića.

Za ovaj klub, peto mjesto osvojio je Mihajlo Aksentić.

Uspješne za klub su bile djevojčice, te je Milica Ruduljić zauzela peto, a Sara Tošović šesto mjesto.

Trener kluba, Milan Ruduljić istakao je zadovoljstvo današnjim rezultatom svojih takmičara i naglasio da se u sutrašnjem nastavku takmičenja nada jednom od tri sjajna obilježja za kategoriju dječaka.

Komentari 0
Povezane vijesti
Ko je bio Rolan Garos? Teniski reket spasao čovjeka po kome turnir nosi ime, iako nije bio teniser Ko je bio Rolan Garos? Teniski reket spasao čovjeka po kome turnir nosi ime, iako nije bio...
Srpska teniserka Aleksandra Krunić u finalu Roland Garosa Srpska teniserka Aleksandra Krunić u finalu Roland Garosa
Aleksandra Krunić i Ana Danilina u polufinalu Rolan Garos Aleksandra Krunić i Ana Danilina u polufinalu Rolan Garos
Najčitanije
  • Licu iz Rogatice skidan novac sa bankovnog računa u iznosu od 1.200 KM
    13h 9m
    0
  • Tea Divčić predstavlja Istočno Sarajevo na izboru za Mis BiH
    7h 8m
    4
  • Još sedam dana aktivan broj 1435 za liječenje Milke Ilišković
    5h 14m
    3
  • Čuvajmo sjećanje na nevino stradale Srbe u srednjem Podrinju i Birču
    14h 5m
    2
  • Pozovimo 1416 za našeg sugrađanina Dragana Macana
    2h 46m
    0