Тенисери „Војковића“ успјешни на Напретковом турниру

27.08.2022. 21:10
0
ИЗВОР: katera.news

Први тениски Напретков турнир, који организује Тениског клуба „Зеница почео је данас.

На овом турниру учествују и два клуба из Источног Сарајева- Тениски клуб „Војковићи из Источне Илиџе и Тениски клуб „Лабомбоњера из Источног Новог Сарајева.

Први дан турнира као најтрофејни завршио је клуб „Војковићи“ са два представника у полуфиналу Андрију Мичића и Марка Аксентића.

За овај клуб, пето мјесто освојио је Михајло Аксентић.

Успјешне за клуб су биле дјевојчице, те је Милица Рудуљић заузела пето, а Сара Тошовић шесто мјесто.

Тренер клуба, Милан Рудуљић истакао је задовољство данашњим резултатом својих такмичара и нагласио да се у сутрашњем наставку такмичења нада једном од три сјајна обиљежја за категорију дјечака.

Коментари 0
Повезане вијести
Ко је био Ролан Гарос? Tениски рекет спасао човјека по коме турнир носи име, иако није био тенисер Ко је био Ролан Гарос? Tениски рекет спасао човјека по коме турнир носи име, иако није био...
Српска тенисерка Александра Крунић у финалу Роланд Гароса Српска тенисерка Александра Крунић у финалу Роланд Гароса
Александра Крунић и Ана Данилина у полуфиналу Ролан Гарос Александра Крунић и Ана Данилина у полуфиналу Ролан Гарос
Најчитаније
  • Лицу из Рогатице скидан новац са банковног рачуна у износу од 1.200 КМ
    13h 20m
    0
  • Теа Дивчић представља Источно Сарајево на избору за Мис БиХ
    7h 19m
    4
  • Још седам дана активан број 1435 за лијечење Милке Илишковић
    5h 25m
    3
  • Чувајмо сјећање на невино страдале Србе у средњем Подрињу и Бирчу
    14h 16m
    2
  • Позовимо 1416 за нашег суграђанина Драгана Мацана
    2h 57m
    0