Teška saobraćajna nesreća kod Konjica, potpuno obustavljen saobraćaj

23.09.2019. 10:49
0
IZVOR: klix.ba

Saobraćaj magistralnim putem M-17 je obustavljen u mjestu Čelebići kod Konjica, a razlog je sudar dva kamiona.

Do sudara je došlo oko devet sati, a kako saznajemo, dvije osobe su povrijeđene.

Uviđaj obavljaju pripadnici PU Konjic, nakon čega će biti poznato više detalja.

Na ovoj dionici magistralnog puta formirane su kilometarske kolone i iz smjera Sarajeva i iz smjera Mostara.

Komentari 0
Povezane vijesti
Normalizovan saobraćaj na magistralnom putu Rogatica–Podromanija Normalizovan saobraćaj na magistralnom putu Rogatica–Podromanija
Zbog udesa obustavljen saobraćaj u mjestu Kozadre na putu Rogatica–Podromanija Zbog udesa obustavljen saobraćaj u mjestu Kozadre na putu Rogatica–Podromanija
Lice teško povrijeđeno u saobraćajnoj nezgodi na području Pala Lice teško povrijeđeno u saobraćajnoj nezgodi na području Pala
Najčitanije
  • Licu iz Rogatice skidan novac sa bankovnog računa u iznosu od 1.200 KM
    22h 6m
    0
  • Tea Divčić predstavlja Istočno Sarajevo na izboru za Mis BiH
    16h 5m
    4
  • Još sedam dana aktivan broj 1435 za liječenje Milke Ilišković
    14h 11m
    3
  • Čuvajmo sjećanje na nevino stradale Srbe u srednjem Podrinju i Birču
    23h 2m
    2
  • Pozovimo 1416 za našeg sugrađanina Dragana Macana
    11h 43m
    0