Testirani učenici i nastavnici iz banjalučke škole negativni na virus korona

05.03.2020. 18:08
0
IZVOR: nezavisne.com

Svih 26 učenika i 12 nastavnika iz OŠ "Branko Ćopić" u Banjaluci, koji su bili u kontaktu sa učenikom zaraženim virusom korona, negativni su na ovaj virus, potvrdio je ministar zdravlja i socijalne zaštite Republike Srpske Alen Šeranić na konferenciji za novinare povodom situacije oko virusa korona u Republici Srpskoj, a nakon što su jutros potvrđena prva dva slučaja.

Komentari 0
Povezane vijesti
Nebojša Drinić u posjeti porodici Brčić kojoj je grom usmrtio pet krava Nebojša Drinić u posjeti porodici Brčić kojoj je grom usmrtio pet krava
Maloljetnik pucao iz puške i ranio dvoje vršnjaka u mjestu Prijakovci Maloljetnik pucao iz puške i ranio dvoje vršnjaka u mjestu Prijakovci
Zasađena „Aleja 12 beba“ – vječni podsjetnik na tragediju banjalučkih beba Zasađena „Aleja 12 beba“ – vječni podsjetnik na tragediju banjalučkih beba
Najčitanije
  • Gavrilo Princip – Pucanj za slobodu
    4h 18m
    35
  • „Kasperijada“ danas u Palama
    2h 58m
    0
  • Trudnice tužbama zasule Fond zdravstvenog osiguranja
    19h 15m
    0
  • Izabrano tročlano predsjedništvo beba u Istočnoj Ilidži, najmlađa beba Tadej Simić
    19h 40m
    0
  • Generacija iz Ilijaša proslavila maturu koju nikada nije imala
    3h 58m
    0